Detajet e Prones

SUPER APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 NE SHITJE NE ASTIR! Kashar, Tirana, Albania

ID: Billion3065
Për Shitje Kontakto për cmimin

KOMPLEKSI URBAN GATE , SHITEN APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 ME CMIM KLERINGU! Ne Kashar ,Rezidenca me e re e pozicionuar ne nje nga zonat ne zhvillim te Kryeqytetit, nje kompleks multikunksionare me te gjitha fasilitetet e nevojshme ,ofrojme Apartament 2+1 dhe 1+1 per shitje. Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe orientim optimal me shume drite. URBAN GATE Residence perfshin ambiente pushimi si dhe hapesira te gjelberta te implementuara si pjese e cdo apartamenti. Apartamentet te cilet ofrojme per shitje ndodhen ne kate te ndryshme dhe me siperfaqe te ndryshme . Mos humbisni rastin per te bere tuajin nje apartament ne nje nga ndertimet me te mira dhe cmimet me te mira ne Tirane. Per me shume informacione si dhe per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692099400.

Detajet e Agjentit

ADRIANA BILLION