Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE SUPER DUPLEX PER QIRA! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion3064
Për Qira 1,800 €

Tek Liqeni i Thate, tek Rruga Mustafa Xhabrahimi, jepet Super DUPLEX me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve por edhe afersise me Liqenin , ofrojme me qera Duplex modern te rehatshem dhe te pershtatshem per nje jetese sa me te qete. Duplexi organizohet ne katin e pare ne sallonin ndenje, kuzhine dhe tualet, ndersa ne katin e dyte Duplexi disponon, dy dhomat e gjumit, 2 tualete dhe dhome garderobe. Eshte teresisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje, cka e ben te favorshem per nje jetes te rehatshme dhe komode. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION