TEK LIQENI I THATE SUPER DUPLEX PER QIRA! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion3064
Për Qira 1,750 €

Tek Liqeni i Thate, tek Rruga Mustafa Xhabrahimi, jepet Super DUPLEX me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve por edhe afersise me Liqenin , ofrojme me qera Duplex modern te rehatshem dhe te pershtatshem per nje jetese sa me te qete. Duplexi organizohet ne katin e pare ne sallonin ndenje, kuzhine dhe tualet, ndersa ne katin e dyte Duplexi disponon, dy dhomat e gjumit, 2 tualete dhe dhome garderobe. Eshte teresisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje, cka e ben te favorshem per nje jetes te rehatshme dhe komode. Duplexi lirohet ne fund te ketij muaji! Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!