Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 I PABANUAR ME PARE PER QIRA! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion3063
Për Qira 600 €

Tek Liqeni i Thate, tek Rruga Hamdi Sina, prane FZ Construction, jepet apartament 2+1 me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron por edhe afersise me Liqenin , ne nje nga pallatet me te reja, kompleks i vitit 2023 ofrojme me qera apartament modern te sapomobiluar dhe te pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin kryesor, dy dhomat e gjumit, 1 tualet me dritare dhe ballkon nga i cili ka dalje salloni dhe 1 dhome gjumi. Eshte teresiht i mobiluar dhe i investuar ne cdo pajisje shtepiake. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +3550692089998

Detajet e Agjentit

ALBA BILLION