Detajet e Prones

TEK ISH EKZPOZITA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ISH EKZPOZITA, Tirana, Albania

ID: Billion3062
Për Shitje Kontakto për cmimin

Tek Ish Ekzpozita ofrojme super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme me siperfaqe 178.95m2. Nje apartament perfekt ne nje ndertim me hapësira moderne dhe zona banimi premium. Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit. Godina multifunksionale Ekspozita Building në Tiranë do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 kate mbi tokë dhe 5 nëntokë. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, klinike dentare, laboorator etj. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692099400.

Detajet e Agjentit

ADRIANA BILLION