Detajet e Prones

TEK RRUGA E KOSOVAREVE APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania

ID: Billion3053
Për Qira 600 €

Tek Rruga e Kosovareve, jepet apartament 1+1 me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron por edhe afersise me Liqenin Artificial, ne katin i 3 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, sallonin kryesor, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni . Apartamenti jepet me qera totalisht i arreduar sic paraqitet ne foto. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692089998!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION