Detajet e Prones

JEPET ME QIRA SUPER VILE 2 KATE+OBORR NE SURREL surrel, Tirana, Albania

ID: Billion3052
Për Qira 800 €

Jepet Vile me Qira ne Surrel -Me siperfaqe 140 m2 banese, 2 kat,350 m2 Oborr+garazh -Kati I organizohet Kuzhine+Sallon+Tualet -Kati II 2 dhoma gjumi me tualete personale -Rafte ne shkalle -Banjo te jashtme qe mund te perdoret per lavanderi -Tarracine para shtepise 70 m2 -Garazhd 35 m2 -Oborr 350 m2 -Siguri maximale ,rruge e mbikqyrur gjithe kohes dhe e ndricuar Per cdo informacion ose vizite ne prone kontaktoni +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION