Detajet e Prones

TIRANA GARDEN BUILDING, SUPER AMBIENT BIZNESI ME QIRA Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion3050
Për Qira 2,500 €

Tek kryqezimi i 21 Dhjetori , ofrojme super ambient biznesi.Ambjenti te cilen e ofrojm per qira ka nje siperfaqe prej 135.4 m2 kati 2 , organizohet ne nje hapsire te vetme dhe 1 tualete. Ambjenti eshte mjaft komod, ka punime cilesore dhe i ndricuar gjate gjithe dites .Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, klinike dentare, laboorator etj. Tirana Garden Building ka sipërfaqja totale e ndërtimi 62000 m² dhe me funksion Rezidencial & Komercial me 4; 16; 24 kate mbi toke dhe 4 kate nen toke (3 kate parking, 1 kat komercial) plus 3 kate komercial (2 kat mbi tok, 1 kat nentok).Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692099400.

Detajet e Agjentit

ADRIANA BILLION