Detajet e Prones

TEK RRUGA E KAVAJES, OFROJME ZYRE PER QIRA! Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion3007
Për Qira 700 €

Zona e Rruges se Kavajes ofron facilitete të shumta për zhvillimin e biznesit tuaj, 3 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 10 minuta nga zona e bllokut apo 21 Dhjetori. Gjithashtu ka akses te menjëhershëm tek institucionet kryesore. Zyra ndodhet në pallat të ri, të mireadministruar. Godina pjesërisht është e dedikuar për biznese të tipologjive të ndryshme, me 2 ashensorë dhe mundësi parkimi në pallat. Ambjenti ndodhet në katin e 4, ka 3 ambjente pune të bollshme, 1 tualet dhe një ballkon. Ka një sipërfaqe totale prej 70 m2, i shtruar me parket dhe çdo ambjent është i paisur me kondicionerë. Ambienti ofrohet per qera me cmim 700 euro se bashku me takse te perfshire. Për më shumë informacion rreth pronës më kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

PILO PROKO