SHITET AMBJET BIZNESI BAR ~RESTAURANT! Shkembi kavajes, Durrës, Albania

  • Bar / Restaurant
  • 190
  • 1
  • 2
  • Map
  • 122
ID: Billion2811
For Sale 230,000 €

Tek Shkembi i Kavajes Durres shitet nje ambjet biznesi Bar~Restorant me nje siperfaqe prej 190 M2 . Ambjeti shume i pershtateshem per biznese te ndyshme tregtare si bar, restorant, supermarket, apo dhe te rimodelohet ne ambjet banimi etj, cmimi i diskutueshem. Nese doni te investoni tani eshte momenti i duhur. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.