VILAT QEVERITARE VLORE, SHITET APARTAMENTI 2+1+2! Vilat Qeveritare, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 100
  • 2
  • 2
  • Map
  • 123
ID: Billion2807
For Sale 140,000 €

Super apartament me pamje nga deti, në një nga pikat më të kërkuara për banim dhe investim pranë Vilave Qeveritare, Vlorë. Kompleks i sapo-përfunduar, me pishinë, ndodhet buzë rruges. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Nodhet ne katin e 4, ka nje siperfaqe prej 100m2, nje mobilim modern dhe ashensor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

Similar Properties