Rruga Elbasanit, Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 71
  • 2
  • 1
  • Map
  • 19
ID: Billion3543
For Sale 160,000 €

Shitet apartament 2+1 midis Ambasades Amerikane dhe Institutit te Higjenes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, per nje jetese te rehatshme.

Apartamenti ka siperfaqe71 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualete
1 korridor shperndares
Pamja veri-perendimDisponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

Similar Properties