JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE , NE TEG qendra tregtare Teg, Tirana, Albania

  • Villa
  • 400
  • 4
  • 3
  • Map
  • 83
ID: Billion3490
For Rent 2,000 €

Jepet me qira vile 3-kateshe prane “WHITE HOUSE ” ne Tirane.
Nje Vile qe te ofron qetesi dhe relaks per nje jetese sa me komode
Zona eshte e gjitha me komplekse Vilash prane Qendres Tregtare TEG.
Vila eshte me stil bashkekohor.
-Siperfaqja totale e viles 250m2
-Siperfaqja e tokes rreth viles eshte e rrethuar me gjelberim dhe me peme frutore.
-Organizohet ne 1 soxhorno, 2 guzhina, 4 dhoma gjumi 3 tualete dhe 2 veranda
Disponon ne katin -1 siperfaqe bodrumi dhe hapsire te bollshme per parkim.
Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe investuar .
Cmimi eshte 2000 euro (neto)
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

Similar Properties