SHITET, APARTAMENT 2+1+2, TEK ZOGU I ZI ZOGU I ZI, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 95
  • 2
  • 2
  • Map
  • 86
ID: Billion3487
For Sale 210,000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ,te mireadministruar me ashensor.

ORGANIZOHET :
- 1 sallon se bashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon,
- 2 dhoma gjumi
- 2 Tulatete
- 1 ballkon qe te ofron nje pamje mrekullueshme dhe te lire
- 1 koridor shperndares.
- Orientim perfekt jug-lindje
- Siperfaqe 95m2
- Kati i 7
Prona eshte e sapo restauruar, shtrim me parket, hidrosanitare incaso.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500