VLORA MARINA , SHESIM APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 lungomare, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 155.98
  • 1
  • 1
  • Map
  • 130
ID: Billion3467
For Sale 366,547 €

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, është një nga projektet më sfiduese të Grupit Balfin dhe do të jetë marina e parë premium aktive në Shqipëri me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. Projekti përmban një arkitekturë bashkëkohore në qendrën premtuese dhe më dinamike të qytetit me trafik të lartë turistësh dhe vizitorësh

Falë vendndodhjes së tij unike në vijën e parë të detit, ky zhvillim i jashtëzakonshëm do të prezantojë standarde të reja për një jetë premium dhe komode. Është një zhvillim me përdorim të përzierë duke përfshirë:

• Një rezidencë shumë funksionale me apartamente premium me pamje nga deti
• Njësitë tregtare dhe të shërbimeve
• Hotele 5* dhe 4* të një zinxhiri ndërkombëtar
• Një Marinë premium
• Infrastruktura e brendshme rrugore e zhvilluar
• Zonat rekreative dhe parqet
• Shëtitorja
• Zonat e gjelbra
• Sheshi Qendror
• Plazh privat dhe akses në atë publik aty pranë
• 450 vende parkimi publik
Ofrojm disa tipologji apartamentesh
Tipologjia 1+1 dhe 2+1

✅ Siperfaqe totale: 102.26 m2
✅ Sip. e perbashket:14.76m2
✅ Sip. verande 38.96
✅ Parkim
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500