SHITET,APARTAMENT 1+1,TE 2 PALMAT,ASTIR Astir, Tirana, Albania

 • Apartment
 • 77
 • 1
 • 1
 • Map
 • 28
ID: Billion3290
For Sale 88,000 €

Disponojme apartament 1+1 per shitje ne Astir prane 2 Palmave. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, salloni dhe kuzhina, dhome gjumi, nje ballkon dhe tualet. Lokacioni i tij e ben ideal per banim per shkak te aksesit qe ofron.

Detaje te tjera
• Siperfaqja: 77 m2
• Kati 4
• Pallati i ri me ashensor
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Similar Properties

For Sale 138,000 €
 • 115 m2
 • 2
 • ID: Billion3418
For Sale 88,000 €
 • 72 m2
 • 1
 • ID: Billion3331