SHITET,APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN JORDAN MISJA rruga jordan misja, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 159
  • 3
  • 2
  • Map
  • 37
ID: Billion3285
For Sale 222,740 €

Te Bulevardi i Ri, Rruga Jordan Misja,shitet apartament 3+1+2.Apartamenti ndodhet ne kompleks te ri banimi.


Siperfaqe totale 159.1 m2.
Siperfaqe e brendshme 135 m2.
Siperfaqe perbashket 24.1 m2.

Apartamenti eshte i organizuar:
1-Dhome ndenje dhe guzhine.
3-Dhoma gjumi.
2-Tualete
3-Ballkone.


Apartamenti eshte ne faze perfundimi.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500!