FUSHA E AVIACIONIT, SHITET LOKAL 100 M2. fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

  • Lokal
  • 100
  • 1
  • 1
  • Map
  • 95
ID: Billion3095
For Sale 335,000 €

Tek Ish Fusha e Aviacionit, ofrojme ambjent biznesi lokal ne shitje per shitje .
Hapësira që karakterizon këtë zonë, e bën atë një kompleks me një fushë pamjeje të pakufizuar nga e cila aksesohen lehtësisht shërbime të ndryshme publike. Vendndodhja e ambientit eshte perfekte per investim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati ndertim 2023, ka siperfaqe 100 m2, lokali ndodhet ne kend dhe ka hapsire te shfrytezueshme perpara ne 2 anet .Planimetria eshte perfekte me fasade xhami eshte tipologjia me e kerkuar per ambjente lokalesh ose cdo lloj biznesi tjeter. Eshte i investuar totalisht.
Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.