SUPER AMBJENT BIZNESI 450 M2 TEK RRUGA E DIBRES! Rruga e Dibres, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 450
  • 1
  • 2
  • Map
  • 95
ID: Billion3088
For Sale Contact for price

Tek Rruga e Dibres ofrojme super Ambjent Biznesi per shitje. Ambjenti eshte i pozicioniuar ne nje pike strategjike , tek Kompleksi Orion. Ka nje siperfaqie prej 450 m2 dhe ndodhet ne katin 2. Ambjenti eshte super i investuar dhe ideal per aktivitete te ndryshme biznesi si, qendra kursesh, qendra formimi profesional, estetike dhe qendra te kujdesit shendetesore.Kompleksi ofron te gjitha utilitetet e nevojshme. Per me shume informacione dhe per nje rezervim ne prona kontaktoni! +355692033500!

Similar Properties