TEK KOMUNA E PARISIT AMBIENT PER ZYRA ME QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 79
  • 1
  • 1
  • Map
  • 154
ID: Billion3074
For Rent 500 €

Tek Komuna e Parisit, te lulishtja, ne nje nga zonat me te pershtatshme per te zhvilluar nje aktivitet biznesi ne Tirane, ofrojme super ambient per biznes me qira. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me t banuara ne zone, pallat i ri me ashensor. Ndodhet ne katin e pare banim dhe ka siperfaqe totale 79 m2. Mund te sherbeje si ambient zyrash,avokatie,zyra kontabiliteti si dhe tipologji te ndryshme biznesi.Cmimi 500 euro. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692089998!