SUPER DUPLEX 3+1+2 PER SHITJE NE BLLOK! Bllok, Tirana, Albania

  • Duplex
  • 162
  • 3
  • 2
  • Map
  • 125
ID: Billion3070
For Sale 400,000 €

Ne Zonen e Bllokut , ofrojme duplex 3+1+2 . Zona eshte padyshim nje nga me te preferuarat per banim per shkak te afersise me cdo fasilitet qe e ben jeten tuaj me komode. Duplexin te cilin ofrojme per shitje, ka siperfaqe 162 m2 dhe eshte i organizuar ne dy kate. Kati i pare ka guxhine me ballkon, nje tualet dhe nje dhome . Kati i dyte ka dhome ndenje nje tualet dhe dy dhoma dhe ballkon. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!