PORTA TIRANA E RE, APARTAMENTE 2+1+2 PER SHITJE! sauk i vjeter, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 127
  • 2
  • 2
  • Map
  • 339
ID: Billion3043
For Sale Contact for price

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez, Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 2+1+2+garderobe dhe ndodhet tek godina e pare me pamje nga Autostrada ,faza drejt perfundimit. Organizohet ne nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave,1 sallon me dalje ne ballkon 1 kuzhine, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualetin perkates dhe garderoben, dhoma tjeter e gjumit qe ka serisht dalje ne ballkon dhe 1 tualet i pebashket. Me nje siperfaqe totale prej 127.5m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 1+1 dhe 3+1. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.