Detajet e Prones

TE SNOW FLOWER RESIDENCE OFROJMË VILA INDIVIDUALE DHE TË BASHKENGUARA PËR SHITJE! REZIDENCA LULE BORE, Tirana, Albania

ID: Billion1778
Për Shitje Kontakto për cmimin

“Lule Bore” do të jetë një nga rezidencat më të reja rezidenciale e cila do të ofrojë vila luksoze, me oborre të gjelbëruara në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në kodrat e Lundres, pranë TEG. Ka akses direkt ne rrugen lokale, ne nje distance vetem 600 m nga TEG. Projekti dallohet për vendndodhjen e tij unike e cila ju jep mundësinë të jetoni jashtë qytetit por edhe pranë tij në të njëjtën kohë. Rezidenca "Lule Bore" do te ofroje punime me standarte europiane, shume cilesore me nje projekt unik. Vila ekologjike me efikasitet të lartë energjetik. Vile individuale 2 kate + bodrum me siperfaqe ndertimi 300 m2 + oborr. Me hapsira te bollshme kjo vile ofron. Kati perdhe, garazh per dy makina, depo, banjo, dhome teknike dhe sallon me ndricim dhe ajrim natyral. Kati perdhe: sallon, kuzhine e vecuar, dhome ngrenie, studio, nje tualet. Kati i pare ofron 3 dhoma gjumi, dy tualete, garderob ne dhome matrimoniale. Afati, Dhjetor 2023. Për më shumë informacion ose për të rezervuar një vizitë në pronë na kontaktoni! +355692033500!

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION