Detajet e Prones

TE KODRA E PRIFTIT VILE 4 KATESHE PER SHITJE! Kodra e priftit, Tirana, Albania

ID: Billion1366
Per Shitje 365,000 €

Ofrojme vile 4-kateshe per shitje te Kodra e Priftit.Vila ndodhet ne nje zone shume te mire e cila ka marr zhvillim kohet e fundit, ku do kaloj dhe Unaza e Madhe e Tiranes, gje qe lehteson aksesimin e shpejte te pjeseve te ndryshme te qytetit.Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut.Vila qe ofrojme per shitje ka siperfaqe trualli 252m2 dhe siperfaqe ndertimi 485m2.Eshte e organizuar ne 4 kate ku secili kat ka organizim te rregullt. Kati i 1 organizohet ne 1 sallon te bollshem, kuzhine dhe tualet.Kati i 2 organizohet ne 1 sallon, kuzhine 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Kati i 3 organizohet ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i 4 organizohet ne 1 sallon, kuzhine 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.E gjithe vila eshte e shtruar me parket, e pajisur me sistem Chiller dhe me panel diellor. Muret e jashtme te viles jane me izolim termik me polisterol.Duke nisur nga kati i 2 , muret e brendeshm ndares jane mure gipsi.Kati i 2 i viles eshte i pajisur me shkalle te ndara nga shkallet kryesore.Kati i 4 i viles eshte ende i pambaruar, disponon çatine por jo tavanin.Punimet jane cilesore dhe bashkekohore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION