SHITET SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ RRUGA TETOVA, Tirana, Albania

ID: Billion3548
Për Shitje 170,000 €

Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Kamzes . Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon,eshte nje kateshe,por e projektuar per te ngritur edhe 2 kate te tjera me nje siperfaqe 550 m2 toke, ( 122.55 m2 siperfaqja e ndertuar ) .Shtepia eshte e mobiluar.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.