Detajet e Prones

NE KAMEZ, SHITET APARTAMENT 1+1! Institut, Kamëz, Albania

ID: Billion2999
Për Shitje 75,000 €

Ne Kamez, shume prane rruges kryesore dhe nje zone qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese komode, ofrojme apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ka siperfaqe neto 103m2 dhe ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen, dhomen e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka edhe verande ne te cilen kane dalje salloni dhe dhoma e gjumit. Shitet bosh. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.+355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION