Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1 te Brryli , Tirana, Albania

ID: Billion268
Per Shitje 84,000 €
Shitur

OKAZION !!!Te Brryli shitet apartament 2+1, me siperfaqje totale 100 m2, me vendodhje perfekte buze rruge. Ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per sa i perket nivelit te jeteses dhe aksesit ne zonat qendrore. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare . Ka orientim Jug-Lindje gje qe e ben kete apartament te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Jane disa komponente qe e bejne kete prone teper cilesore dhe te pershtatur me tregun ne zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315