Detajet e Prones

Shitet apartament te Selvia , Tirana, Albania

ID: Billion267
Per Shitje 139,000 €
Shitur

Te Selvia ,ne nje pallat ,ndertim i vitit 2020 shitet apartament 93m2 .Apartamenti ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhome gjumi ,te dyja kane dalje ne ballkon,si dhe 2 tualete . Eshte investimi ideal, ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per sa i perket nivelit te jeteses dhe aksesit ne zonat qendrore . Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330