Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1 te Klani , Tirana, Albania

ID: Billion265
Per Shitje 88,000 €
Shitur

Te Klani shitet apartament 2+1, 84 m2+27 m2 verande. .Apartamenti ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje verande ,si dhe 1 tualete me dritare. Apartamenti shitet bosh dhe eshte i pabanuar me pare. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315