Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1 ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion264
Per Shitje 55,000 €
Shitur

Shitet apartamenti 2+1 te Rruga e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te ri me ashensor. Organizohet me nje sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet , dhe 1 ballkon . Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ku ndodhet te ofron qetesi, ajer te paster dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335