Detajet e Prones

Jepet me qira lokal i kompletuar te Liqeni , Tirana, Albania

ID: Billion260
Per Qira 1,600 €
Dhene me qira

Te liqeni, jepet me qera Lokal i kompletuar . Ambjenti ndodhet ne katin zero , me siperfaqe te brendshme 84 m2 dhe 70m2 verande. Eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera i kompletuar plotesisht . Organizohet ne nje ambient te brendshem open space , nje ambient ku eshte vendosur banaku, 1 kuzhine dhe 1 tualet . Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315