Detajet e Prones

Shitet apartament ne Astir , Tirana, Albania

ID: Billion259
Per Shitje 70,000 €

Ne Astir shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 92 m2, me vendodhje perfekte buze rruge. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri 9-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 2 dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon, si dhe 1 tualet . Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315