Detajet e Prones

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok , Tirana, Albania

ID: Billion258
Per Qira 500 €

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje sallon të madh , kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Cmimi eshte i negociueshem. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330