Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion256
Per Shitje 59,500 €
Shitur

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m² dhe 14.4 m2 ballkoni, i ndodhur në katin e dyte të nje pallati ri me vendodhje ne Fresk. Apartamenti ka dy tualete, shitet i pamobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron qetesi. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për më tepër informacion dhe për nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni në numrin : 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330