Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 te Rruga e Dibres , Tirana, Albania

ID: Billion255
Per Shitje 115,000 €

Tek rruga “Dibres”, Shitet Super Apartament 2+1+2, me vendodhje Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje strukture perfekte,salloni i ndenjes,ambjenti i gatimit dhe ngrenies me shume ndricim,2 dhoma gjumi me kubatur te rregullt, 2 tualete si dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Apartamenti ka orjentim jug-lindje qe e ben te ndricuar edhe te ngrohte gjate gjithe kohes. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me nje cmim realisht i pershtateshem me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.Apartamenti disponon dokumentacion te plote Hipotekor Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren e kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315