Detajet e Prones

Shitet apartament 3+1+2 te Rruga e Kavajes , Tirana, Albania

ID: Billion254
Per Shitje 117,000 €
Shitur

Te Rruga e Kavajes ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone , shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 147 m2. Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, ka 3 dhoma gjumi , 2 tualete si dhe ballkon.Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete si dhe te ofron gjithe facililitete e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontakto ne numrin e telefonit 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315