Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 te Ringu , Tirana, Albania

ID: Billion253
Per Shitje 120,000 €

Shitet super apartament 2+1 ne Zog te Zi, ne nje nga zonat me te frekuentura dhe te zhvilluara ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 130 m2, ku 10 m2 eshte hapesire e perbashket. Ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri 12-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies me goxha hapesire dhe drite, 2 dhoma gjumi , 2 tualete ku njeri prej tyre eshte ne nje dhome gjumi dhe 1 ballkon i gjere dhe i shtrire pergjate kuzhines dhe njeres prej dhomave te gjumit . Vecanti e apartamentit eshte pozicioni strategjik buze rruges kryesore ku duket nje pamja e gjere nga ballkoni, si dhe freskia ne vere dhe ngrohtesia ne dimer. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe punimet jane teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte etj per nje jete sa me komode. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500 Adresa

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330