Detajet e Prones

Jepet me qira apartament ne Bllok , Tirana, Albania

ID: Billion252
Per Qira 550 €

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes jepet apartement me qera . Apartamenti ndodhet ne Bllok dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje kuzhine te madhe dhe nje tualet . Ka nje siperfaqe prej 100 m2 . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar si ne foto . Ka nje orientim jug-juglindje , cka te jep mundesine e nje drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facalitetet e nevojshme per nje jetese sa me te kendshme . Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335