Detajet e Prones

Jepet me qira ambient per biznes te Sheshi Willson , Tirana, Albania

ID: Billion251
Per Qira 500 €
Dhene me qira

Te Sheshi Willson jepet ambjent biznesi me qera buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe organizohet ne dy dhoma ,1 ballkon dhe 1 tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh sic mund te jene, zyra, klinika etj. Zona ne te cilen ndhodhet eshte shume i favorshem sepse ndodhet ne rrugen kryesore gje qe e bene shume te frekuentuar nga banoret . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315