Detajet e Prones

Shitet apartament te Rruga e Kavajes , Tirana, Albania

ID: Billion250
Per Shitje 88,000 €

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 80m2,. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, si dhe ne zone shume te mire e cila disponon të gjitha facilitetet si dhe afërsinë me akset më të rëndësishme të kryeqytetit. Eshte e rinovuar dhe rikonstruktuar plotesisht si dhe ka nje organizim perfekt me nje sallon te madh, 2 dhoma gjumi , nje tualet i madh me dritare. Apartamenti shitet bosh. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315