Detajet e Prones

Shitet apartament te Rruga e Dibres , Tirana, Albania

ID: Billion249
Per Shitje 42,000 €
Shitur

Shitet Apartament 1+1 te rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati egzistues 6 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66 m2, organizohet ne nje sallon me kendin e kuzhines ,1 dhome gjumi,1 tualet me dritare dhe 2 ballkone me pamje te kendshme. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto , dhe ka nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.Disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj. Kontaktoni ne numrin :0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335