Detajet e Prones

Shitet apartament ne Laprake , Tirana, Albania

ID: Billion248
Per Shitje 87,000 €

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe 1 ballkon . Apartamenti shitet ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe te qete. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315