Detajet e Prones

Jepet me qira ambient komercial ne Vasil Shanto , Tirana, Albania

ID: Billion247
Per Qira 700 €

Jepet me qera ambient komercial te ne Vasil Shanto me siperfaqe totale 70 m2. Njesia eshte e pozicionuar në katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne dy ambiente dhe nje tualete. Punimet jane nga me cilesoret, duke nisur nga termoizolimi, si dhe materiale cilesore ndertimi. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Cmimi eshte i diskutueshem. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315