Detajet e Prones

Shitet lokal i kompletuar te Pallatet Cabej , Tirana, Albania

ID: Billion246
Per Shitje 100,000 €

Shitet lokal i kompletuar te Pallatet Cabej. Hapesira e brendshme eshte 54 m2, gjithashtu ka dhe nje ambjent te jashtem te bollshem me siperfaqe 25 m2.Organizohet ne nje ambient te brendshem open space , nje ambient ku eshte vendosur banaku, dhe 1 tualet .Lokali eshte i rinovuar dhe i investuar plotesisht ,eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri 8 katesh. Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0692033500. Cmimi eshte i negociueshem.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330