Detajet e Prones

Shitet apartament te Pallatet Cabej , Tirana, Albania

ID: Billion245
Per Shitje 90,000 €

Te pallatet Cabej shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 126 m2 nga e cila 17 m2 eshte verande. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 9-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi t, 2 tualete. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330