Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Ruga e Elbasanit , Tirana, Albania

ID: Billion244
Per Qira 450 €
Dhene me qira

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes jepet me qera apartement 2+1 +2 + garazh me siperfaqe 105m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mire administruar. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me parket ,2 tualete dhe 3 ballkone qe kane nje panorame te Tiranes. Apartamenti ka nje orientim jug-perendim, cka te jep mundesine e nje drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facalitetet e nevojshme per nje jetese sa me te kendshme per ju dhe familjen tuaj. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315