Detajet e Prones

Shitet biznes te Pallatet Cabej , Tirana, Albania

ID: Billion243
Per Shitje 80,000 €

Shitet duplex i kompletuar te Pallatet Cabej. Hapesira e brendshme eshte 75 m2 kati i pare+ 60 m2 kati i dyte. .Lokali eshte i rinovuar dhe i investuar plotesisht ,eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Ambienti ka qene bar kafe-bilardo, por mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri 8 katesh. Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj .Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0692033500. Cmimi eshte i negociueshem.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330