Detajet e Prones

Shitet apartament ne Golem , Durrës, Albania

ID: Billion242
Per Shitje 32,000 €

Ne nje nga zonat me te mira te Golemit shitet apartament me pamje te mrekullueshme me siperfaqe totale 62 m2. Ambienti i brendshem orgnizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, ndodhet ne katin e 4.Apartamenti ka ndricim dhe ngrohtesi maksimale natyrale ne cdo ambient te tijin ne cdo ore te dites. Pamja qe iu ofron ky apartament eshte teper relaksuese . Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330