Detajet e Prones

Shitet apartament 1+1 ne Fresk , Tirana, Albania

ID: Billion239
Per Shitje 46,000 €

Shitet super apartament 1+1 ne fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te bollshme ne nje siperfaqe 74m2 dhe organizohet ne nje sallon bashke me ambjentin e ngrenies,1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335