Detajet e Prones

Shitet apartament 1+1 prane Farmacise Nr.10 , Tirana, Albania

ID: Billion237
Per Shitje 67,800 €

Prane farmacise nr.10, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2020 shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 71.4 m2. Hyrja eshte e organizuar ne nje sallon me hapesire bollshme bashke dhe me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Ndodhet ne katin e 9 te banimit dhe shitet bosh. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330