Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 prane Farmacise Nr.10 , Tirana, Albania

ID: Billion235
Per Shitje 102,600 €

Prane farmacise nr.10, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2020 shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 114 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, ndodhet ne katin e 10 banimi. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335